KONST / Litografier / Färglitografi 9344290
*
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 13:28:31
1
150 kr
5/1 10:04:01
2
150 kr
5/1 10:04:01
1
150 kr (Budbetjänt)
5/1 10:04:11
2
200 kr
5/1 10:04:37
2
300 kr
10/1 14:28:10
1
250 kr
10/1 14:28:10
2
300 kr (Budbetjänt)
10/1 14:29:04
1
350 kr
11/1 16:41:31
3
600 kr
11/1 18:56:31
4
600 kr
11/1 18:56:31
3
600 kr (Budbetjänt)
11/1 18:57:55
4
700 kr
12/1 18:21:28
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54
-
5207 Färglitografi
Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Vinter i Waxho..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:44
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 13:28:31 | 1 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 2 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
5/1 10:04:11 | 2 | 200 kr |
5/1 10:04:37 | 2 | 300 kr |
10/1 14:28:10 | 1 | 250 kr |
10/1 14:28:10 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/1 14:29:04 | 1 | 350 kr |
11/1 16:41:31 | 3 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 4 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
11/1 18:57:55 | 4 | 700 kr |
12/1 18:21:28 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:54 -
5207 Färglitografi
Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Vinter i Waxho..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:44